Ankomst og parkering
Ankomst til Tjuvholmen
Kollektivtrafikk
Buss
Fra stoppet Tjuvholmen, går linjen 21 hvert 8.minutt, og 42 hvert 15. minutt.
Trikk
Fra stoppet Aker Brygge, går linje 12 hvert 10.minutt.
Korttids og langtidsparkering
Tjuvholmen P-hus benytter teknologien Autopay for mest mulig sømløs parkering. Kameraer leser bilskiltet ditt ved ankomst og utkjøring, og parkeringen avsluttes automatisk.
Mot avgift alle dager kl.00-24. Oppdaterte priser er tilgjengelig ved automaten.
Kapasitet
740 parkeringsplasser over 6 plan
Kontakt
Parkeringssystemet driftes av ONEPARK. For mer informasjon om parkeringsanlegget eller leie av plass se onepark.no
Leie av båtplass
I gjestehavnen på Odden kan du enkelt legge til båten på en av de mange plassene fra Bølgen & Moi og rundt til Sjømagasinet (enkelte reserverte plasser er merket særskilt).
Betal havneavgift i en av våre Autopay parkeringsautomater eller via Easypark-appen og opplev alt Tjuvholmen har å tilby.
Kontakt
Vi har ledige plasser til båtsesongen 2026! Ønsker du å høre om mulighet til å leie, send en e-post til kundesenter@selvaageiendom.no eller ring 484 48 488.
Opplev Oslofjorden
I gjestehavnen finner du Rib Oslo som kjører guidede rib-turer i Oslofjorden.
Parker sykkelen din enkelt på Tjuvholmen
I tillegg til muligheten å parkere din egen sykkel, kan du enkelt benytte deg av bysykkel til og fra Tjuvholmen. Mellom busstoppet og Bryggegangen finner du syklene lett tilgjengelig.
Lager til leie
Ved leie av lager får du tilgang hele døgnet, hele året, i tillegg til:
Amulerende vakthold, vaktmestertjeneste, kameraovervåkning, fast renhold av fellesareal, lås til ekslusivt areal følger leieforholdet, god ventilasjon, temperatur mellom 10-18 grader hele året, kontinuerlig overvåkning av luftkvalitet, låst port inn til arealet og inn til anlegget, portåpner på skiltgjenkjenning, løsning for åpning av port for besøkende uten selv å være der, heis til bakkeplan (ikke vareheis), adkomst med bil helt inn i leid areal, mulighet for parkering av inntil 2 biler per lager (25 og 35 kvm).
Det er ikke avgiftsbelagt i p-huset ved innkjøring til lager. I tillegg til boder, har vi også kajakkplasser.
Kontakt
Ønsker du å høre om mulighet til å leie, send en e-post til kundesenter@selvaageiendom.no eller ring 484 48 488.